Senioren Actief Zuidplas

Mezendaal 254
2914 EE Nieuwerkerk aan den IJssel

 

e-mail: info@sazuidplas.nl
website: www.sazuidplas.nl

Telefoonnummer 06-27 19 26 90

KvK nr: 40465444
Bank: NL10RABO 0307690180

Contact formulier

U kunt ook een e-mail sturen via onderstaand contact formulier:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

 

E-mail adressen

SAZ-Ontspanning

Bridge: bridge@sazuidplas.nl

Klaverjassen: klaverjassen@sazuidplas.nl

Spellen: spellen@sazuidplas.nl

Breicafé Zevenhuizen: breicafezvh@sazuidplas.nl

SAZ-Inspanning Bewegen op muziek

Bewegen op Muziek: bewegenopmuziek@sazuidplas.nl

Fysiogym: fysiogym@sazuidplas.nl

Hydrotherapie: hydrotherapie@sazuidplas.nl

Fitness: fitness@sazuidplas.nl

Yoga: yoga@sazuidplas.nl

SAZ-Ondersteuning

Belastingservice: belastingservice@sazuidplas.nl

Consulenten: consulenten@sazuidplas.nl

Klusservice: klusservice@sazuidplas.nl

Vervoer: vervoer@sazuidplas.nl