Senioren Actief Zuidplas

Mezendaal 254
2914 EE Nieuwerkerk aan den IJssel

 

Postbus 103
2910 AC  Nieuwerkerk aan den IJssel

 

e-mail: info@sazuidplas.nl
website: www.sazuidplas.nl

Telefoonnummer 06-27 19 26 90

KvK nr: 40465444
Bank: NL10RABO 0307690180

Contact formulier

U kunt ook een e-mail sturen via onderstaand contact formulier:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

 

E-mail adressen

SAZ-Ontspanning

Bridge bridge@sazuidplas.nl

Klaverjassen klaverjassen@sazuidplas.nl

Spellen spellen@sazuidplas.nl

SAZ-InspanningBewegen op muziek

Bewegen op Muziek bewegenopmuziek@sazuidplas.nl

Fysiogym fysiogym@sazuidplas.nl

Hydrotherapie hydrotherapie@sazuidplas.nl

Fitness fitness@sazuidplas.nl

Yoga yoga@sazuidplas.nl

SAZ-Ondersteuning

Belastingservice belastingservice@sazuidplas.nl

Consulenten consulenten@sazuidplas.nl

Klusservice klusservice@sazuidplas.nl

Telefooncirkel telefooncirkel@sazuidplas.nl

Vervoer vervoer@sazuidplas.nl

Bestuur

Voorzitter voorzitter@sazuidplas.nl

Bestuurslid Nieuwerkerk bestuurslidnwk@sazuidplas.nl

Bestuurslid Zevenhuizen bestuurslidzvh@sazuidplas.nl

Secretaris secretaris@sazuidplas.nl

Penningmeester penningmeester@sazuidplas.nl