Senioren Actief Zuidplas

Postbus 103
2910 AC  Nieuwerkerk aan den IJssel

e-mail: info@sazuidplas.nl
website: www.sazuidplas.nl

Telefoonnummer 0180 31 91 04

KvK nr: 40465444
Bank: NL10RABO 0307690180

Contact formulier

U kunt ook een e-mail sturen via onderstaand contact formulier:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Adressen

Brede School

Donge 3
2911 CV Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoon 0182 57 58 00

Comenius College

Fresiaveld 20
2914 PN Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoon 0180 44 04 70

St. Joseph kerk

Kerklaan 20
2911 AD Nieuwerkerk aan den IJssel.
Telefoon 0180 31 22 63

De Meander

Boslaan 1
2912 PA Nieuwerkerk aan den IJssel.
Telefoon 0180 441 500

Het YogaHuis

Dorpsstraat 32D
2912 CB Nieuwerkerk aan den IJssel.
Telefoon 06 41 517 414

Dorpshuis Swanla

Burgemeester Klinkhamerweg 86
2761 BJ Zevenhuizen
Telefoon 0180-63 19 89

Polderbad-zwembad

Iersestraat 15
2912 TH Nieuwerkerk aan den IJssel
Telefoon 0180-31 32 55

 

E-mail adressen

SAZ-Ontspanning

Bridge bridge@sazuidplas.nl

Klaverjassen klaverjassen@sazuidplas.nl

Spellen spellen@sazuidplas.nl

SAZ-InspanningBewegen op muziek

Bewegen op Muziek bewegenopmuziek@sazuidplas.nl

Fysiogym fysiogym@sazuidplas.nl

Hydrotherapie hydrotherapie@sazuidplas.nl

Fitness fitness@sazuidplas.nl

Yoga yoga@sazuidplas.nl

SAZ-Ondersteuning

Belastingservice belastingservice@sazuidplas.nl

Consulenten consulenten@sazuidplas.nl

Klusservice klusservice@sazuidplas.nl

Telefooncirkel telefooncirkel@sazuidplas.nl

Vervoer vervoer@sazuidplas.nl